Hakkımızda

Hakkımızda

RADYO YILDIZ FMRadyoların Yıldızı “Sloganıyla yola çıkmış,Arabesk,Fantazi ve Oyun havası tarzının en iyi örneklerini dinleyicisiyle buluşturan Ankara merkezli Radyo kuruluşudur.

Radyo YILDIZ FM, Arabesk Müziğin En iyilerinden Bir Tanesi Olan Bu istasyonu Mobil ve Kesintisiz Yayınıyla Dinlemektesiniz…
Yalnızsanız, hüzün dolu akşamınıza bir dost gibi yetişir radyo YILDIZ FM. Kendine yabancılaşıyorsan, derdine çare arıyorsan, bir umut gibi yetişir radyo YILDIZ FM .
Yüreğin de sevda kalmışsa, üzerine hasretler yıkılmışsa, bir sevda gibi yetişir radyo YILDIZ FM . Ölümsüz şarkıları dinlemekten hiç bu kadar zevk alamayacaksınız. Birbirinden eşsiz sanatçıların, birbirinden muazzam şarkılarını yalnızca radyo YILDIZ FM de bu kadar istekli bir şekilde dinleyebilirsiniz.Taverna, arabesk, Türk sanat müziği ve fantezi türlerinin en seçkin eserlerini burada da dinleme imkanınız vardır. Ayrıca yayın akışı içerisinde gerçekleştirilen canlı programlar ile isteklerinizi mail atarak program akışına katkıda bulunabilirsiniz.
Günümüzde bu mobil hizmet sayesinde müzik severler, internet imkanı buldukları her zaman ve her yerde sınırsız olarak radyo YILDIZ FM de müzik dinleyebilmektedirler.
Mobil radyo YILDIZ FM ile müzik dinlemek ise oldukça basit. İnternet kullanıcıları, telefonları vasıtası ile ya da internet bağlantısı yapılabilen mobil cihazları ile kolaylıkla müzik dinlemenin keyfine varabilmektedirler. Eğer siz de bir internet kullanıcısı iseniz,www.radyoyildizfm.com adresine bekleriz.