Hakkımızda

Hakkımızda

Başkent in ilk ve tek Karışık Türkçe Müzik Radyosu Radyo Karadeniz 88.6 frekansında yayın hayatında başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor !

Medya sektöründe tanınan bir çok ulusal, yerel Radyo ve Televizyon Projelerinin kurulum ve işletilmesinde görev alan Metin ÖZDEMİR Radyo Karadeniz’in Genel Yayın yönetmenliği görevinde üç yılı geride bırakırken Radyo Karadeniz bir çok ödüle layık görüldü.

Radyonun sadece müzik çalınan, insanları eğlendiren müzik kutuları olmadığının farkına vardık müziğe her mecrada ulaşılabilen müzik sever günümüzde, dinleyicisinin dertleri ile dertlenen mutluluğu ile mutlu olan , ahlaki toplumsal değerleri koruyan aynı zamanda insanları bilgilendiren ve manevi eksiklikleri gideren hayata renk katan canlı heyecanlı bir radyo aramakta idi …

Aranan radyo olma hedefini geçmişte olduğu gibi bugünde karşılama çabası ile 88,6 ANKARA frekansında www.radyokaradeniz.com.tr adresinden ve @radyokaradeniz88.6 Sosyal medya platformlarından dünyada sevenlerimizle buluşmayı sürdürüyoruz, Her geçen gün dinleyenlerimizden gelen görüşler doğrultusunda en mükemmeli sunma çabamız tüm ekibimizle devam etmekte;

İlk bakışta logomuzun Radyo Karadeniz olması dinleyenlerimizde Karadeniz müziği beklentisi oluştursa da bizi bir kez dinleyen dinleyicilerimizin bir daha vazgeçilmezi olmayı başardık. Türkçe karışık müzik dalında her geçen gün büyüyen dinleyici kitlemiz internet yayınımızla tüm dünyada ve karasal 88.6 ANKARA frekansımızla yanlarında olmayı yedi yirmi dört sürdürürken kaçırdıkları özel konuklu radyo programlarımızı YOUTUBE Sayfamıza ABONE olarak takip edebilirler.

Türkçe karışık müzik dediğimizde; Türkçe pop dan arabesk fanteziye, türkülerden, özgün ve 70,80,90 ların unutulmayanları kapsayan geniş bir müzik arşivimizle dinleyicisini dinlendiren,eğlendiren,duygulandıran ve anılarını canlarından Radyo olmayı sürdürüyoruz.

Aldığımız ödüller ile radyo yayıncılığımızı motive eden tüm Kurum ve kuruluşlara bizi layık gören başda dinleyicilerimize teşekkür ediyorum. Başarının tesadüf olmadığını bilen çok kıymetli programcı ve teknikte görev alan kardeşlerimizin eseri olduğunun farkındayız daha iyi olma yolunda her geçen gün daha iyi bir radyo karadeniz deneyimi sunmak için Sevdiğimiz işi sevdiklerimizle yapıyoruz.

Bizleri Yalnız bırakmayan reklam ve sponsorluk sahibi firmalarımızın desteği ile büyüyen Radyo Karadeniz  tüketici,dostu, firmaları seçerek güvenilir,dürüst,ve bilindik marka değerine sahip firmalara yer vererek seçici reklam anlayışını benimsedi,

Radyo Karadeniz de Reklam vermenin bir ayrıcalık olduğunu dinleyenlerimizin bilmesi bizimle çalışan reklamı olan  firmalarımızın aldığı tüketiciden dönüşlerle taçlanırken üreticileri ve tüketici olan hepimizi mutlu ediyor.

Her geçen gün farklılık gösteren yayıncılık alanında bizde doğal olarak yeni medya olarak adlandırılan alanda genç çalışma arkadaşlarımızla birlikte yerimizi aldık dinleyenlerimize Sosyal medya platformlarından ulaşırken bizim ile birlikte el ele tutuşan firmalarımızın ulaşmak istedikleri hedef kitle ile buluşturmaya devam ediyoruz.

 RADYO KARADENİZ 88.6 ANKARA

      MÜZİK BURDA DİNLENİR